EKONOMİ
Giriş Tarihi : 13-07-2021 11:28   Güncelleme : 13-07-2021 11:30

Acil Borç Para Verenler, Bankalar

Bu zamanda acil borç veren yer olarak diye tanımlama yapmak istediğimizde aklımıza ilk olarak bankalar gelmektedir.

Acil Borç Para Verenler, Bankalar

Konu hakkında bankalar ile herhangi bir olumsuz durumunuz (icra, haciz vs.) oluşmamışsa yapılması gereken en yakın veya maaş müşterisi olduğu bir bankaya başvurmaktır.

Bankadan Kredi Çekemiyorum, Alamıyorum

Bu durumda da yapılması gereken en yakınımızda bulunan insanlara (eş, dost, akraba) konu hakkında umudunuzu ve aynı zamanda gururunuzu yitirmeden şansınızı denemek olacaktır. Bu yöntemde işe yaramazsa aşağıdaki ana başlıktaki konuya istinaden şansınızı denemek olacaktır.
 

Telefon Al ve Sat Yöntemi

Herhangi bir operatörde aktif olarak kullandığınız ve ödemelerini düzenli olarak yapmış olduğunuz bir faturalı hattınız varsa bu konuda en yakın bir bayiye gidip faturanız üzerine telefon alıp güvenilir olduğunu düşündüğünüz bir telefoncuya gidip bu ürünü satmak ve ihtiyacınızı gidermektir. Bu da mümkün değil ise aşağıdaki yöntemi denemekte fayda var.
 

Peşinatsız ve Kredi Kartsız Ürün Al Sat

Bu yöntem en kolay ve aynı zamanda zararı çok olsa da mecbur kalındığı, yapabilecek herhangi bir seçenek kalmadığı için çaresizce boyun eğmekte karar kıldığımız son noktadır.
Bu gibi kurumlarda ürün (satabileceğiniz ürün telefon vs) alarak ve satarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
Değerli Eşya Sat
Evinizde ve sağda solda kalıpta unuttuğunuz ve antika olarak değerlendirilebilecek ve koleksiyon olarak elde bulundurduğunuz kıymetli eşyalarınızı bu gibi değerlere önem veren kişiler ile iletişim kurarak sattığınız ürün karşılında oluşan maddi geliri kullanabilirsiniz.
 

Acil Borç Veren Hiçbir Kurum Yoktur. Dikkat!

Acil olarak hiçbir kurum, herhangi bir banka veya kişi borç olarak maddi kaynak üretmez ve vermez.
Eğer sizin bir aciliyetiniz varsa bu konuda siz gerekli araştırmaları yaparak ve yukarıda belirtilen yöntemleri kullanarak ihtiyacınız giderebilirsiniz.
Acil borç verilir, ön ödeme yoktur vs. bu ve bunun gibi sosyal medyadan onlarca paylaşım görüyoruz.
Yapmanız gereken bu kişilere itibar etmemenizdir. Bu ve bunun gibi yapılan açıklamalar tamamen dolandırma yönteminden başka bir şey değildir.