Güncel
Giriş Tarihi : 28-08-2020 13:31   Güncelleme : 28-08-2020 13:39

BAŞKAN AKSOY'UN A TAKIMI BELLİ OLDU

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı 2.Olağan Kongresinde rakiplerini geride bırakarak seçimi kazanan Hasan Aksoy ve yönetimi görev dağılımını gerçekleştirdi.

BAŞKAN AKSOY'UN A TAKIMI BELLİ OLDU

9 Ağustos Pazar günü yapılan ve 5 adayın yarıştığı İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı 2.Olağan Kongresinde 185 oy alarak rakiplerini açık ara geride bırakan Hasan Aksoy göreve başlamasının ardından yönetim kurulu ekibiyle görev dağılımını gerçekleştirdi.

İl Başkanı Hasan Aksoy’un ekibinde Bayram Şenyüz İl Sekreteri olurken, Eyüp Semizoğlu Teşkilat Başkanlığına, Alper Naz Basın ve Medyadan Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına, Saydam Bayram Kadın Politikalarından Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevlerine getirildi. İlk yönetim Kurulu toplantısını dün akşam gerçekleştiren İYİ Parti İl Başkanı Hasan Aksoy, “Kongreye çok değerli ve tecrübeli isimlerden bir yönetim kurulu listesi ile girdik. Arkadaşlarımızın azimli çalışması ve partililerimizin desteği ile de İl Başkanlığı görevine geldik. Bundan sonra yükümüz ağır sorumluluğumuz büyük. Bu sorumluluktan hiçbir zaman kaçmadan Samsun için partimiz için gece gündüz demeden çalışacağız” dedi.