Güncel
Giriş Tarihi : 05-08-2021 15:14   Güncelleme : 05-08-2021 15:14

BAŞKAN KAYA: MİLLET OLARAK HALKIMIZIN VE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Levent Kaya, ülkenin biŕ çok bölgesinde çıkan orman yangınlarıyla ilgili yönetim kurulu ve üyeleriyle fidan kampanyası başlattıklarını an itibarıyle Tema Vakfı'na 5000 adet fidan bağışında bulunduklarını söyledi.

BAŞKAN KAYA: MİLLET OLARAK HALKIMIZIN VE DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ

Ülkenin tüm kurum ve kuruluşlarını destek olmaya davet eden Başkan Kaya sözlerini şöyle tamamladı: Ülkemizin bu afetten bir an önce kurtulması en büyük temennimiz ve dileğimizdir. Orada canla başla mücadele eden insanlarımızın üstün gayretleriyle kısa zamanda bu felaketin üstesinden geleceğiz. Bizler öyle bir milletin evlatlarıyız ki en zor günlerde bir ve beraber olup tüm zorlukları basarabilecek güce ve kabiliyete sahibiz. Milletimize, devletimize ve yangın bölgelerinde ciğerleri yanan, evlerini hayvanlarını yitiren halkımıza geçmis olsun dileklerimizi iletiyor ve hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ve yakınlarina başsağlığı diliyoruz."

Başkan Kaya yaptığı açıklamada; "Ülke olarak tarihimizin en büyük orman yangınlarıyla karşı karşıya kalmaktan millet olarak büyük üzüntü duymaktayız. Bu duruma seyirci kalamayacağımız gibi dernek olarak hemen bir araya gelip fidan kampanyası başlattık. Tema Vakfımıza 5000 adet fidan bağışı yapmış bulunmaktayız. Bu kampanyanın çığ gibi büyüyeceğine yürekten inanıyorum." dedi.