Güncel
Giriş Tarihi : 10-01-2021 11:02   Güncelleme : 10-01-2021 11:02

Başkan Kaya'dan 10 Ocak Gazeteciler Günü mesajı

İlkadım Kavaklılar Ķültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Levent Kaya, Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Kaya  mesajında: “10 Ocak, basın çalışanlarının verdiği hak mücadelesinin başarıya ulaştığı gündür.” dedi.

Başkan Kaya'dan  10 Ocak Gazeteciler Günü mesajı

Başkan Levent Kaya, yayımladığı mesajda şunları söyledi: “Basın emekçilerimiz, demokrasinin vazgeçilemez ilkelerinden biri olan vatandaşın haber edinme hakkını doğru, dürüst ve ilkeli duruşlarıyla her zaman ve her yerde yerine getirmekte ve halkımızla paylaşmaktadırlar. 10 Ocak Gazeteciler Günü bir mücadele günüdür.

Gazetecilerimiz çoğu zaman zor şartlarda önemli görevler üstleniyor. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi koşullarında, gece gündüz demeden kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına çalışmalarına devam ediyorlar.
Bu duygu ve düşüncelerle, ülkemizin, ilimizin ve ilçemizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesi ve kalkınmasına gündeme taşıdıkları konularla da katkı sağlayan değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım.”