Güncel
Giriş Tarihi : 21-06-2020 13:45   Güncelleme : 21-06-2020 13:45

BAŞKAN KAYA'DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Levent Kaya 'Babalar Günü' münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

BAŞKAN KAYA'DAN BABALAR GÜNÜ MESAJI

DEĞERLERİ HİÇ BİR ŞEYLE ÖLÇÜLEMEZ
Başkan Levent Kaya yayınladığı mesajında; 'Toplum içinde sevgi ve saygının kurulmasında en büyük rolü üstlenen babalar her zaman varlıklarıyla, yaşamımızı zenginleştirmekte ve güzelleştirmektedir.  Değerleri hiçbir zenginlikle ölçülemeyecek olan babalar, güçlü bir aile yapısının da temelini oluşturur. Hiç bir fedakarlıktan kaçınmayan ve ömrünü bizler için vakfeden babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemezler. Babalara hak ettikleri değeri vermeli ve onlara karşı saygıda asla kusur etmememiz gerekir. ' dedi.
ŞEFKAT VE MERHAMET ABİDELERİ
Kaya sözlerine şöyle devam etti; 'Acılı günlerimizde üzülen, sevinçlerimizi birlikte paylaşan ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımıza, bizler için ne kadar değerli olduklarını, hayatımızın her evresinde kendilerine göstermeliyiz. Çocukları için hayatın her anında her türlü fedakârlıkta bulunan babalarımız, tecrübeleriyle de her zaman bir rehber olmaktadır. Varlıklarıyla ailesine güç veren şefkat ve merhamet abideleri babalarımızı, sadece yılın bir günü değil, hayatımızın her anında anmak, onlara sevgimizi göstermek çok doğru olacaktır. Bu vesileyle yetiştirdikleri değerli evlatlarını vatanımız için feda eden aziz şehitlerimizin babaları başta olmak üzere, tüm babaların Babalar Günü’nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve mutluluklar diliyorum.”