SPOR
Giriş Tarihi : 10-08-2020 22:35   Güncelleme : 10-08-2020 22:35

Başkan Yıldırım: Wolfswinke'yi çok istiyoruz

Başkan Yüksel Yıldırım, Basel'in Hollandalı forveti Ricky Van Wolfswinke ile ilgilendiklerini ve bu oyuncuyu transfer etmek istemelerine rağmen fiyatının artması üzerine şu anlık anlaşama sağlayamadıklarını söyledi.

Başkan Yıldırım: Wolfswinke'yi çok istiyoruz

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım,  Basel'de forma giyen 31 yaşında 1 metre 86 santim boyundaki Hollandalı santraforu Ricky Van Wolfswinke ile ilgilendiklerini ve bu oyuncuyu transfer etmek istemelerine rağmen anlaşamadıklarını söyledi. Twitter de bir futbolsever tarafından isminin açıklanmasıyla beraber Samsunspor taraftarının Wolfswinke'nin sosyal medya hesaplarına adeta hücum ettiğini ve bununla başlayan ilgi ve alaka sonrasında oyuncunun fiyatında 250 bin euro artış oldu. 

SON TEKLİF YAPILDI 

Bununla beraber komisyonu, talepleri de arttı. Tüm bunları üst üste koyduğumuzda bize 300 - 400 bin euro gibi fazla bir yük oldu.  Biz 400 bin euroyu sokağa atamayız. Biz oyuncuyu çok istiyoruz. Bugün kendisine son bir teklif yapacağız. Bu dakikadan sonra gelir gelmez kendisi bilir. Bizim alternatiflerimiz her zaman var" dedi. En geç önümüzdeki hafta sonuna kadar transferlerin tamamını bitirmeyi hedeflediklerini dile getiren Başkan Yıldırım,  kendilerini hedefe taşıyacak kadroyu kuracaklarını söyledi.