SPOR
Giriş Tarihi : 04-08-2020 10:59   Güncelleme : 04-08-2020 11:06

Başkan Yıldırım,herkesin desteğine ihtiyacımız var

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, TFF Birinci Ligi'nde yeni sezona verecekleri ismi açıkladı. Yıldırım, “Biz geçen sezon ‘Uyanış Sezonu’ dedik Uyandık, bu sezon ‘Yükseliş Sezonu’ dedik Yükseliyoruz, gelecek sezon TFF 1. Lig'de de ‘Şahlanış Sezonu’ diyeceğiz ve Süper Lig'e çıkacağız” dedi.

Başkan Yıldırım,herkesin desteğine ihtiyacımız var

Yılport Samsunspor Futbol Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni sezona verdikleri ismi açıkladı. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, TFF Birinci Ligi'ne 'ŞAHLANIŞ' sezonu adını verdiklerini açıkladı. Yıldırım, “Biz geçen sezon ‘Uyanış Sezonu’ dedik uyandık, bu sezon ‘Yükseliş Sezonu’ dedik yükseliyoruz, gelecek sezon 1. Lig'de de ‘Şahlanış Sezonu’ diyeceğiz ve Süper Lig'e çıkacağız" diye konuştu. 

Yeni sezonda nokta transferi yapacaklarını ve kuracakları güçlü kadro ile Süper Lig'e çıkmayı hedefleyeceklerini dile getiren kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Taraftarımız başta olmak üzere herkesin desteğine ihtiyacımız var. Yeni sezonda gerçekten çok zorlu müsabakalar oynayacağız. İnşallah sezon sonunda Süper Lig'de yerimizi alacağız. İlk amacımız Süper Lig'de kalıcı olmak. Bunun için şimdidenhazırlıklarımızı yapıyoruz" dedi.