SPOR
Giriş Tarihi : 19-09-2020 10:44   Güncelleme : 19-09-2020 10:44

Başkan Yüksel Yıldırım ölümden döndü

Yaklaşık 15 gün önce beyninde oluşan pıhtılanma nedeniyle rahatsızlandığını ve soluğu doktorda aldığını söyledi. Başkan Yıldırım, "Az daha felç kalacaktım. Hastaneye gittiğimde doktorlar dedi ki; bu senin yerinde başka birisi olsaydı ölebilirdi, felçte kalabilirdin" dediler.

Başkan Yüksel Yıldırım ölümden döndü

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, katıldığı bir televizyon programında hastalığıyla ilgili bilgilerde verdi. Yaklaşık 15 gün önce beyninde oluşan pıhtılanma nedeniyle rahatsızlandığını ve soluğu doktorda aldığını söyledi. Başkan Yıldırım, "Az daha felç kalacaktım. Hastaneye gittiğimde doktorlar dedi ki; bu senin yerinde başka birisi olsaydı ölebilirdi, felçte kalabilirdin. Çok dayanıklı bir vücudun var. Seni Allah korumuş. Aldığın dualar yaptığın iyilikler" dedi. 

SEVENLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ 

Başkan Yıldırım, "Bende buradan o twitterdan bana her gün, 'Başkanım senden ALLAH razı olsun. Ayağına taş değmesin' diyen herkese çok çok teşekkür ediyorum. Beni destekleyen dualarını esirgemeyen  tüm gerçek Samsunsporlu'lara teşekkür ediyorum" diye konuştu.