Güncel
Giriş Tarihi : 07-10-2021 09:50   Güncelleme : 07-10-2021 09:50

BBP'DEN SAMSUN BAROSU'NA ZİYARET

BBP Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Bahadır Şahin, Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç, Teşkilat Başkanı Baki Öztürk ve Alperen Ocakları İl Başkan Yardımcısı Yahya Atasoy Samsun Baro Başkanı Pınar Gürsel Yıldıran'ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

BBP'DEN SAMSUN BAROSU'NA ZİYARET

BBP MKYK Üyesi Bahadır Şahin göreve yeni seçilen Av. Pınar Gürsel Yıldıran'ın Samsun Barosu'nda güzel işlere imza atacağına inandığını belirterek; "Avukatlık mesleği herkesin bildiği gibi tüm dünyada kutsal bir meslek olarak kabul ediliyor. Sivil toplum örgütlerimizin çok sesliliği ve başarıları o ülkenin sosyal ve kültürel alanda gelişmesini sağlayan unsurların da başında geliyor. Ben göreve yeni seçilen başkan ve yönetim kurulu üyelerini kutluyor, Samsunumuza güzel hizmetler yapmalarını temenni ediyorum." dedi.

BBP Samsun İl Başkanı Ünsal Tokuç ise misafirperverliklerinden dolayı Baro Başkanı Yıldıran'a teşekkür ederek; "Samsun Barosu bugüne dek tarafsız ve objektif hizmet anlayışıyla sivil toplum kuruluşlarına örnek olmuş bir kurumdur. Pınar Hanım önderliğinde aynı duruşun devam edeceğine ve avukatlık mesleğinin saygınlığını ve güvenirliğini her anlamda devam ettireceklerine tüm kalbimle inanıyor ve kendilerine başarılar diliyorum." diye konuştu.