SPOR
Giriş Tarihi : 13-08-2020 00:02   Güncelleme : 13-08-2020 00:02

Burak Çalık, Bolu Gerede kampının en çalışkan isimlerinin başında geliyor

Tecrübesi ve kalitesiyle yeni sezonda takımına büyük katkı sağlayacak olan kırmızı beyazlı oyuncu, kampta genç oyunculara da güzel örnek oluyor. Yoğun ve artan antrenman programına rağmen son derece başarılı bir grafik sergileyen Burak Çalık, TFF Birinci Ligi'nde bu yıl işlerinin kolay olmayacağını söyledi.

Burak Çalık, Bolu Gerede kampının en çalışkan isimlerinin başında geliyor

Yılport Samsunspor'da Burak Çalık, Bolu Gerede kampının en çalışkan isimlerinin başında geliyor. Tecrübesi ve kalitesiyle yeni sezonda takımına büyük katkı sağlayacak olan kırmızı beyazlı oyuncu, kampta genç oyunculara da güzel örnek oluyor. Yoğun ve artan antrenman programına rağmen son derece başarılı bir grafik sergileyen Burak Çalık, TFF Birinci Ligi'nde bu yıl işlerinin kolay olmayacağını söyledi. 

ÇOK ÇALIŞIYOR 

Çok zorlu ve stresi yüksek maçlar oynayacaklarının altını çizen kırmızı beyazlı oyuncu, "Bu nedenle kamp bizim için çok önemli. Burada ne kadar iyi çalışırsak sezon içinde bir o kadar rahat edeceğiz. Şu anda takım içinde süper bir hava oluştu. Herkes işine odaklanmış durumda. İnşallah yeni sezona güzel bir başlangıç yapacağız ve taraftarlarımıza zorlu maratonun sonunda şampiyonluk hediye edeceğiz. Bunun için buradayız" diye konuştu.