EKONOMİ
Giriş Tarihi : 13-07-2021 11:25   Güncelleme : 13-07-2021 11:25

Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Bankalar, emekli müşterilerine özel olarak sunduğu krediler mevcut. Zaman zaman internette emeklilere kredi veren bankalar araştırması yapılabiliyor.

Emeklilere Kredi Veren Bankalar

Özellikle devlet bankaları emekli müşterilerine özel kredi imkanı sağlıyor. Halkbank, Ziraat Bankası, Vakıfbank tarafından yakın zaman içerisinde bununla alakalı birçok araştırma yapıldı

Ziraat Bankası Emeklilere Özel Sunduğu Kredi
Ziraat bankası özellikle emeklilere sunduğu kredi türü ile düşük faiz oranları ve taksit seçenekleri ile sunduğu avantajlı ödeme yöntemleri emekli müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başaran bankalar arasında. Maaşınızı ziraat bankasından almanız kredinizin olumlu çıkmasında size avantaj sağlayacaktır. Yapmanız gereken Ziraat bankası müşteri hizmetlerine ulaşmak veya hesabınızın bağlı olduğu ziraat bankası şubelerine gitmek olacaktır. Kredi tutarınızı, vade seçeneğini ve aylık ödeme tutarlılarınızı başvuru sırasında kendiniz belirleyebilirsiniz

Halkbank Emeklilere Özel Sunduğu Kredi
Halkbankası’da ziraat bankası gibi devlet bankası olduğu için özellikle emekli müşterilerine kolaylık sağlayabilmek açısından bu tür emekli kredilerini müşterilerine kullandırabiliyor. Halkbankası’nda ziraat  Ayrıca taksit seçeneklerinizi sürekli aynı tutarlarda değil aylara göre artan veya azalan şeklinde belirleyebiliyorsunuz. Halkbankası 60 ay vade ve 100.000 TL’ye kadar gelir durumu ve kredi puanınıza göre bu şekilde kredi ihtiyacınızı karşılayabiliyor.

Vakıfbank Emeklilere Özel Sunduğu Kredi
Vakıfbank emekli müşterisi olsun olmasın belirli yaşın üzerinde ve aylık geliri olan müşterilerine düşük faizli ve geniş ödeme seçeneği imkanları ile kredi kullandırımı yaptırabiliyor. Vakıfbank devlet bankası kredi puanınıza göre yani geçmişteki ödemelerinizin düzenli olup olmadığına bakar bu şekilde hemen hemen her türlü kredi ihtiyacınızı çok kolay bir şekilde karşılayabiliyor.Başvurunuzu yapmak için Vakıfbank çağrı merkezine ulaşıp müşteri hizmetlerinden destek istemeniz yeterli olacaktır.