EKONOMİ
Giriş Tarihi : 23-05-2021 22:05   Güncelleme : 23-05-2021 22:05

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

Günümüzde birçok insan kredi kartıyla alışveriş yapar. Giyim, konut, araç ve benzeri ihtiyaçlarını giderirler. Yani kısacası kredi kartı, günümüzün vazgeçilmez ödeme araçlarındandır.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar
Peki, en kolay kredi kartı veren bankalar hangileridir ve hangi banka sizler için daha avantajlıdır? Sizler için güzel bir araştırma yaparak aşağıyı da listeledim. Şunu da belirtmek isterim ki; ev hanımları, öğrenciler, SGK`sız çalışanlar, emekliler, Kobi`ler, esnaflarda kredi kartı başvurusu yaparak kolay bir şekilde onaylanan kredi kartına sahip olabilirler:
Akbank Axess Kredi Kartı
Halkbank Paraf Kredi Kartı
Denizbank Bonus Kart
Garanti Bonus Kredi Kartı
İş Bankası Maximum Kart
TEB Bonus Kredi Kart
İCBC Turkey Bonus Kart
Yapı Kredi Worldcard

Şunu da belirteyim; Eğer bir bankanın maaş müşterisiyseniz o bankadan başvuru yapmanız sizler için daha avantajlı olacaktır. Ya da o bankanın ürünlerini kullandıysanız ( Kredi, Banka kartı vs.) kredi başvurunuz daha çabuk bir şekilde onaylanacaktır.
Sizler için aşağıya en çok tercih edilen ve en basit kart alabileceğiniz 3 bankanın kredi kartının önemli faktörleri, nasıl kayıt yapacağınızı ve diğer tüm ayrıntılarını da yazdık;

Akbank Axess Kredi Kartı
Akbank Türkiye`de en çok tercih edilen özel bankaların başında yer alır. Akbank tarafından halka sunulan Axess kredi kartı da halkımız tarafından en çok kullanılan kredi kartlarından sadece bir tanesidir. Bunun sebebi hem başvurusunun kolay olması hem de halka birçok fırsat sunmasıdır. Bu kredi kartına sahip olmak için Akbank internet bankasına başvuru gönderebilirsiniz. Kartı ister bankaya veya evinize isteyebilirsiniz. Tabi ki de bu salgın zamanında evinizden hiç çıkmayarak kredi kartı sahibi olabilirsiniz.
Başvurularda ise sizlerin temel bilgilerinize dikkat ediliyor. Akbank tarafından vatandaşlarımızın kredi notu, sicil kaydı, gelir ve finansal geçmişi dikkate alınıyor.

Garanti Bonus Kredi Kartı
Gene en çok ülkemizde tercih edilen bir diğer banka Garanti Bankasıdır. Garanti Bankasının binlerce müşterisi ve çalışanı ile kitlesi fazla bankaların ilk sırasında geliyor. Bu kadar çok tercih edilen banka ise insanlara hem kolay hem de fırsatlı kredi kartları sunabiliyor.
Sizlerde kredi başvurularını Garanti Bankası online internet sayfasından veya Garanti Bankasının müşteri hizmetleriyle de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Garanti Bankası iletişim numarası: 444 0 333

Yapı Kredi Worldcard
Gene halkımızın en çok tercih ettiği ve en kolay şekilde kredi veren bir diğer banka ise Yapı Kredidir. Yapı Kredi çok şubesi ve birçok iş yeri ile ortaklığının olmasından dolayı çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Ayrıca banka halkımız güncel fırsatlarda sunmaktadır.
Yapı Kredi kart başvurularınızı Yapı Kredi online internet sayfasından formu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile de başvurularınız yapabilirsiniz.
Yapı Kredi iletişim numarası: 0850 222 0 444