SPOR
Giriş Tarihi : 19-08-2020 09:39   Güncelleme : 19-08-2020 09:39

Freddy Plumain Resmen Samsunspor'da

Kırmızı beyazlılar, İsrail’in Beitar Jerusalem takımında oynayan Fransız hücum oyuncusu Ange-Freddy Plumain ile 3 yıllık anlaşma sağladı. Yıldırım Tower’da yapılan imza törenine Başkan Yüksel Yıldırım ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal katıldı.

Freddy Plumain Resmen Samsunspor'da

TFF Birinci Ligi'nde hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Yılport Samsunspor'da transfer doludizgin devam ediyor. Dış transferde ilk olarak Vukan Savicevic ile anlaşma sağlayan kırmızı beyazlılar, bugünde daha önce prensipte anlaştığını duyurduğu Ange-Freddy Plumain ile 3 yıllık anlaşma sağladı. Yılport Samsunspor'dan yapılan resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi; 

YILDIRIM'IN MUTLULUĞU

"İsrail’in Beitar Jerusalem takımında oynayan Fransız hücum oyuncusu Ange-Freddy Plumain ile 3 yıllık anlaşma sağlanmıştır.
Yıldırım Tower’da yapılan imza törenine 25 yaşındaki oyuncu Ange-Freddy Plumain’in yanı sıra Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanımız Yüksel Yıldırım ve Genel Menajerimiz Mustafa Aztopal katılmıştır.Oyuncumuzun camiamıza hayırlı olmasını dileriz".