Güncel
Giriş Tarihi : 09-11-2020 20:45   Güncelleme : 09-11-2020 20:45

Genç iş insanı Gökhan Kama sağlık çalışanlarını unutmadı

Samsunlu genç iş insanı Gökhan Kama sağlık calışanlarına anlamlı jest yaparak kamu ve özel hastanelerin başhekim ve hastane müdürlerine özel bir çiçek gönderdi.

Genç iş insanı Gökhan Kama sağlık çalışanlarını unutmadı

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ GÖZBEBEĞİMİZ
Pandemi nedeniyle zor günler geçiren sağlık çalışanlarının aylardır zor günler yaşadığını söyleyen genç iş insanı Gökhan Kama, Covid-19 nedeniyle evine gidemeyen, çocuklarını göremeyen ve zor şartlarda görev yapan sağlık çalışanlarımız bu duruşuyla tüm dünyaya örnek olmuştur. Onlara biraz olsun moral desteği vermek amacıyla güzel bir çiçek hediye etmek istedik. Gerek kamu hastaneleri gerekse özel hastanelerimizde görev yapan yöneticilerimiz önderliğinde sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.' dedi.

SEVDİKLERİMİZ İÇİN KURALLARA UYALIM
Zor günlerin mutlaka aşılacağını ancak halkımızında sağlık çalışanlarına yardımcı olması gerektiğini belirten Gökhan Kama; 'Maske, temizlik ve mesafe. Devletimiz ısrarla bu kurallara uyulmasını istiyor. Bizler için milletimiz için bunun yapılmasını halkımızdan bekliyor. Kurallara harfiyen uyulduğunda sağlık çalışanlarımızın eli de rahatlamış olacak. Bizlerde sevdiklerimiz ve bir can kaybının bile yaşanmaması için halkımıza çağrı yapıyoruz; 'Ne olur kurallara uyalım.' diyerek sözlerini tamamladı.