SPOR
Giriş Tarihi : 06-07-2021 00:32   Güncelleme : 06-07-2021 00:32

Golcü Tomane Erciyes'e gidiyor

Sakatlığı tam anlamıyla geçen Portekizli forvet Tomane, yeni sezon hazırlıklarının Kayseri Erciyes kampına katılacak. Sağlık durumunun gayet iyi olduğu ifade edilen yıldız oyuncunun bir de saha içinde ki durumu analiz edilecek ve sonrasında karar verilecek.

Golcü Tomane Erciyes'e gidiyor

Yılport Samsunspor'un golcü oyuncusu Tomane, Erciyes'e gidiyor. Kırmızı beyazlı ekibin büyük beklentilerle geçen sezon başında takıma kazandıralan ancak yaşadığı sakatlıklar nedeniyle herkesi üzen Portekizli oyuncu, yeni sezona yep yeni umutlarla başlayacak. Sağlık raporlarının gayet iyi gelmesi üzerine takımın Kayseri Erciyes kampına davet edilen tecrübeli forvetin, bir de saha içindeki durumu analiz edilecek. 

Buradaki çalışmalarda ve oynanacak hazırlık maçlarında görev verilecek yıldız oyuncunun sakatlığında nüksetme olmazsa yola devam edilecek. Ülkesinde uzman ekiplerce tedavisi yapılan ve şu anda her şeyiyle hazır konumda olduğu açıklanan Tomane'den camia büyük beklentiler içinde. Oyuncu da Samsunspor'un şampiyonluk hedefine katkı da bulunmak istiyor.