SİYASET
Giriş Tarihi : 13-08-2020 00:05   Güncelleme : 13-08-2020 00:05

Hasan Aksoy yönetim kurulu ekibiyle beraber mazbatasını aldı

İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı 2.Olağan Kongresinde rakiplerini geride bırakarak seçimi kazanan Hasan Aksoy mazbatasını alarak göreve başladı

 Hasan Aksoy yönetim kurulu ekibiyle beraber mazbatasını aldı

Haftasonu yapılan ve 5 adayın yarıştığı İYİ Parti Samsun İl Başkanlığı 2.Olağan Kongresinde 185 oy alarak rakiplerini açık ara geride bırakan Hasan Aksoy yönetim kurulu ekibiyle beraber mazbatasını aldı.

İl Başkanlık binasında eski başkan Güleroğlu’ndan görevi devralan Başkan Aksoy burada yaptığı açıklamada;

“Kongreye katılan oy kullanan tüm delegelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz. 5 adaylı Samsun ve Türkiye demokrasisine örnek teşkil edecek bir kongre gerçekleştirdik. Partimiz yeni olmasına rağmen bu demokrasiyi içleştirdiğimizin bir göstergesidir. Bugün yönetim kurulumuzla yaptığımız toplantıdan sonra Yüksek Seçim Kurulundan yetki belgemizi yönetimdeki arkadaşlarla ve misafirlerimizle aldık. Daha sonra hep birlikte yürüyerek ve İYİ Parti Samsun İl binamıza geçtik. İl binamızda bizleri karşılayan bir önceki yönetime teşekkür ederiz.

Bize bundan sonraki dönemde ihtiyaç olması halinde her türlü desteği vereceğini ifade eden Av.Recep Güleroğlu kardeşime başkanıma ayriyeten çok teşekkür ederim. Bundan sonra yeni yönetimimizde arkadaşlarımızla demokratik yarışta diğer adayların yanında yer alan arkadaşlarımızla görüşerek partimize katkı sağlamak isteyenlerle birlikte bayrağı daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız. Bir olmak, diri olmak ve iktidar olmak için gece demeden gündüz demeden çalışacağız” dedi.