Güncel
Giriş Tarihi : 29-12-2020 00:22   Güncelleme : 29-12-2020 00:22

İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 1. Yılını kutladı

Kavaklılar Derneği Başkanı Levent Kaya birinci yılda pandemiye rağmen sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verdiklerini ve toplumsal projelerle derneğin faaliyetlerini en üst noktada tutmaya çalıştıklarını söyledi.

İlkadım Kavaklılar Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği 1. Yılını kutladı

Bu dönemde  sağlik çalışanlarını ve öğretmenleri unutmadıklarını belirten Kaya; "Biz dernek olarak her türlü görüşü içinde barındıran, hizmeti ön plana alan ve insan sevgisini her şeyin üstünde tutan bir sivil toplum örgütüyüz. Ismi sadece tabelada yazılı olup icraatta bu şehir adına taşın altına elini koymayan bir anlayışı kesinlikle reddediyoruz. Samsunla ilgili söyleyecek çok sözümüz olacak. Ancak pandemi ister istemez elimizi kolumuzu bağladı. Bu kötü günlerin de geçeceğine inanıyoruz. Hep birlikte başaracağız."  dedi.

Çok güçlü bir yönetime sahip olduklarını sözlerine ekleyen Kaya; "Ben değil biz anlayışıyla yönetilen bir derneğiz. Kaliteli bir ekibimiz var. Her bir yöneticimiz kendi alanında ismini kanıtlamış değerlerden  oluşuyor. Büyük hedeflerimiz ve bu şehir için söylenecek sözlerimiz var. 1.yılımızı doldurduk.Yeni yılda yeni projeleri yeni hedeflerimizi hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz. Inşallah 2020 yılında yaşadığımız tüm olumsuzlukları 2021 yılında güzel anılarla perçinlemek dileğiyle tüm Samsun halkının ve yüce milletimizin yeni yılını en samimi duygularımızla kutluyoruz." diyerek sözlerini tamamladı.