EKONOMİ
Giriş Tarihi : 13-07-2021 11:29   Güncelleme : 13-07-2021 11:30

İnternet Üzerinden Kredi Alınır Mı?

Şubeye gitmeye gerek kalmadan internet üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır. Hangi bankalar mobil ve internet web şubesinden kredi veriyor? Günümüzde herkesin evinde internet olmasıyla gereksinimlerini buradan karşılamanın en hızlı yolunu arıyor.

İnternet Üzerinden Kredi Alınır Mı?

Bununla beraber birçok banka internet üzerinden kredi veriyor. Hangi bankalar nasıl kredi veriyor öğrenmek için yazının devamını okuyun.

Akbank İnternet Üzerinde Kredi Başvurusu

Akbank direkt kredi ile anında mobil üzerinden 40.000 TL'ye kadar krediniz 7/24 belgesiz, imzasız, hemen cebinde sloganı ile başvurabilirsiniz. İnternet üzerinden Akbank kredi yazmanız yeterli olmasının yanı sıra, acil durumlarda mobil uygulamasından da başvurabilirsiniz. Taksitle ödeme seçeneği ile istediğiniz zamanda ödeyebilirsiniz.
 

Yapı Kredi İle Mobil ve İnternetten Anında Kredi Nasıl Alınır?


Bireysel ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi’den 36 ay vadeye kadar başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi müşterisi iseniz yapı kredi mobil veya internet şubesinden anından başvuru yapabilirsiniz. Yapı Kredi müşterisi değilseniz yapı kredi mobil uygulamasını telefonunuza indirip anında ücretsiz bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi

Vakıfbank anında krediden yararlanmak için tek gerekli şart mobil bankacılık müşterisi olmanızdır. Kayıt olmak yine kolay ve ücretsizdir. Anında kredinin avantajı ise hafta sonları, resmi tatiller de dahil olmak üzere istediğiniz zaman kullanabilir olmanızdır. VakıfBank Anında Kredi’ye başvurmak için Mobil Bankacılığa giriş yapın. Başvurular ve ihtiyaç kredisi seçeneği ile açılan bölümde ilgili alanları doldurmanız yeterlidir.
 

İşbankası Online Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? Faydaları nedir?

Eskiden zahmetli olan bu iş artık cebinizde, hızlı ve kolay yöntemleri İş Bankası da sağlamaktadır. Mobil uygulama üzerinden anında kredi seçeneği ile İşcep üzerinden hızlıca başvuru yapabilirsiniz. Web sitesinden ise kullanıcı bilgilerinizi yazıp ve giriş yaptıktan sonra başvuru kısmından istediğiniz miktarda kredi çekebilirsiniz.
 

Şubeye Gitmeden Anında Kredi İçin Ziraat Mobil

İnternet şube ve ziraat mobilden başvuru yapılabilir olmasının yanında. 36 aya kadar vade seçeneği bulunmaktadır. Başvuru onaylandıktan kısa bir süre sonra kredi hesabınıza yatmaktadır. Bireysel kredi kullananlar ayrıca hayat sigortası avantajlarından yararlanmaktadır. Başvurular mobil ve web sitesi üzerinde gerçekleştirilmektedir.