Güncel
Giriş Tarihi : 27-06-2020 17:56   Güncelleme : 27-06-2020 17:56

İYİ PARTİ'DE KONGRE HEYECANI

İYİ Parti  Samsun'da  İl Başkanlığı İçin üç isim adaylıklarını açıkladı. Kulislerde ise başka adayların olabileceği konuşuluyor.

İYİ PARTİ'DE KONGRE HEYECANI

İYİ Parti Samsun Teşkilatında kongre heyecanı yaşanıyor. Şu ana kadar 3 isim adaylıklarını resmen açıklarken, başka isimlerinde aday olabileceği konuşuluyor. Temmuz ayının son haftasında yapılması beklenen kongre öncesi Eski il başkan yardımcısı Eğitimci  Hasan Aksoy, Atakum Belediye Meclis Üyesi Mimar Murat Keskin ve Cemal Ceyhun Karaca, adaylıklarını açıklarken, İYİ Parti Bafra Belediye Meclis Üyesi ve partinin Samsun'daki kurucu üyelerinden Önder Fatih Şenol'un da aday olabileceği konuşuluyor.


İYİ Parti Samsun İl Başkanı Av. Recep Güleroğlu adayların fazla olmasının partilerine olan ilginin ne denli güçlü olduğunu gösterdiğini ve Samsun'da Türkiye'ye yakışır bir kongre yaparak örnek olacaklarını söyledi. Başkan Recep Güleroğlu'nun aday olması halinde il başkanlığı seçimlerinde 5 adaylı bir yarışın olması beklenirken, İYİ Parti'nin Samsun'daki tek Milletvekili ve etkili ismi Bedri Yaşar'ın adaylardan hangi ismi destekleyeceği ya da tarafsız bir tavır mı sergileyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.