Güncel
Giriş Tarihi : 11-08-2020 19:18   Güncelleme : 11-08-2020 19:18

Kısıtlı alanda kablolama çözümleri için Estap’tan Soho Slimline

Kabinet sektörünü endüstriyel tasarım ile birleştiren Türkiye’nin öncü kabinet şirketi Estap, Soho Slimline ile alışagelmiş kabinet çözümlerinin dışına çıkarak yenilikçi ve teknolojik anlayışını ürünlerine de yansıtıyor.

Kısıtlı alanda kablolama çözümleri için Estap’tan Soho Slimline

ESTAP Soho Slimline 19 ”duvara montajkabinetler özellikle ofis ortamları gibi çok daha az U boy gerektiren yatay segmentler için Legrand mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmıştır.Soho slimline kabinleri, ofis tipi kablolama uygulamaları için estetik, işlevsel, dekoratif ve ekonomik bir çözüm sunar. Göze hoş gelen ince yapısı ve kullanıcı dostu tasarımıyla birlikte sağlam ve kompakt bir yapıya sahiptir.Duvar tipi kullanımda 80 kg.kadar çıkarılan taşıma kapasitesiyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir ürün olmuştur.

Fonksiyonel yapısı ile uygulama alanlarında geçrekleştirilecek network dağıtımında 24 kullanıcıya kadar çalışma kolaylığı sağlamaktadır. Sahip olduğu 140 mm incelik yer sıkıntısını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Ön kapak üzerindebulunan kabinetin içerisini gözlemleyeceğinizplexi kısım sayesinde daha erişilebilir bir tasarıma sahiptir. Soho Slimline duvar tipi kabinetlerinde ön kapak tam açılabilir ve kilitlenebilir özelliğe sahiptir. 4 farklı şekilde ek aparat gerektirmeden hızlı montaj imkanı sunmaktadır.