SİYASET
Giriş Tarihi : 16-04-2021 02:59   Güncelleme : 16-04-2021 03:20

Nusret Seven'den Mesaj Var

Bafra'nın sevilen ismi Nusret Seven kişisel sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Nusret Seven'den Mesaj Var

Seven açıklamasında , Gördüğüm lüzum üzerine Bafra Kamuoyuna, ancak : Siyasetteki suskunluğum, sosyal medyada, görsel ve yazılı basından, hemşerilerimden şehrimi takip etmekteyim.

Siyasetteki kırgınlıkların yaşandığı Bafra’mızın iyi yönetilemediği aşikardır .

Şehrimizde iki dönem aday adayı oldum , gitmediğim köy ve mahalle nadirdir . Sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamaya özen gösterdim .

Belki aday olamadık ama bu güzel şehirde gelecekle ilgili ciddi proje ve çalışmalarımız oldu .

Hiç bir zaman kaçak güreşmedim, 1995 yılından itibaren yüzlerce hemşerime evimi açtım ve Ankara’daki işlerine yardımcı olmaya çalıştım .

Sonuç olarak Bafra’da yapılacak Mahalli ve İdari seçimlerde gerçek anlamda yapılacak Kamuoyu yoklamalarında çıkacak sonuç bağlayıcı olacaksa siyasette varım, bunun aksine hayır. Biz sahada sözümüzü söylemeye hazırız.

Siyasette gördük ki kapalı kapılar ardında yapılan pazarlıkların akibeti hüsran olmuştur .

Kimseye bir kırgınlığım yoktur , herkesle helalleşmeye hazır olmakla birlikte bizler toparlayıcı , yapıcı ve şehri için yola çıkan kervanın yolcularıyız.

Ancak diye başladığım; ben halkın iradesine inanan ve gücü halktan alan, kimseye kanalize olmayan, kimseye söz vermeyen, her şeyin istişareden geçmesine inanan bir anlayışa sahip olduğumu Bafra Kamuoyu bilir ve bizler nasıl kapılarımızı açmışsak Bafra’lı da bize kapılarını açacağına inancımız sonsuzdur.

Zaman çok olsada düşüncelerim bu şekilde olup kimseyle siyasi polemiğe girme gibi bir düşüncem olmamakla birlikte , siyasi gelişmeleri takip edeceğim.

El ele kol kola Baframızın makus talihini değiştireceğiz ! Çünkü bir şey değişecek, her şey değişecek !

Selam dua ve muhabbetle.