Güncel
Giriş Tarihi : 22-07-2021 01:00   Güncelleme : 22-07-2021 01:03

Samsun ile Adıyaman Arası Kaç Km? Kaç Saat?

Samsun ili ile Adıyaman ili arası mesafe yaklaşık olarak 707 kilometre olarak bilinmektedir. Yani Samsun ile Adıyaman Arası Kaç Km? sorusunun cevabı 707 kilometredir.

Samsun ile Adıyaman Arası Kaç Km? Kaç Saat?

Samsun ile Adıyaman arasının kaç saat sürdüğünün yanıtı 8 saat 40 dakika olarak bilinmekte. Tabii ki bu sizin arabanızla yapacağınız yolculuğun tahmini süresidir.
Bu yolculuk için tahmini olarak dizel araçlar 306 TL benzinli araçlar ise 328 TL tahmini yakıt maliyet çıkarır. Samsun ile Adıyaman arası yolculuk yaparken hava durumunu mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Uzun yolculuk yapmayı sevmeyen insanlar Samsun ile Adıyaman arası yolculukta uçak ile seyahat etmeyi daha çok tercih ederler.

Samsun ile Adıyaman Arası Otobüs ile Kaç Saat Sürer?
Samsun ile Adıyaman arası yolculuğun süresi otobüs firmasına bağlıdır, dolayısıyla firmadan firmaya farklılık gösterebilmekte. Ortalama saat ise 11 saat 30 dakika sürmektedir. Samsun ile Adıyaman arası sefer yapan çok sayıda otobüs firması mevcuttur.
Bunlardan bazıları şunlardır: Gül Aras Turizm otobüs firması, Adıyaman otobüs firması, Ünal otobüs firması ve Malatya Zafer turizm otobüs firmasıdır. Otobüsle en ucuz seyahati yapmak için pazar günü tercih edilmektedir. Otobüs fiyatlarının en pahalı olduğu gün ise cuma günüdür.

Samsun Adıyaman Arası Yol Güzergâhı
Samsun ile Adıyaman arası yolculuklarda Malatya Sivas yolu tercih edilir. Samsun ile Adıyaman arası yaya olarak Malatya Sivas yolu üzerinden gidildiğinde 126 saat sürmektedir. 596,1 kilometre yol yürümüş olursunuz.

Samsun ile Adıyaman Arası Otobüs Bileti Fiyatları Kaç TL'dir?
Samsun ile Adıyaman arası sefer düzenleyen Adıyaman Ünal otobüs firması 150 TL, Gül Aras otobüs firması 150 TL bilet ücreti talep etmektedir.

Samsun ile Adıyaman Arası Uçak Yolculuğu Var mı?
Samsun ile Adıyaman arası uçak seferleri mevcuttur. Samsun Çarşamba Havalimanından kalkış yapan uçak Adıyaman Havalimanına iniş yapar. Anadolu Jet 548 TL Türk Hava Yolları ise 911 TL gibi fiyatlarla bilet satmaktadır.
Samsun ile Adıyaman arası uçak yolculuğu Anadolu Jet firması ile 11 saat 5 dakika, Türk Hava Yolları firması ile ise 8saat 40 dakika sürebilmektedir. Uçak yolculuğunda 2 aktarma yapılmaktadır. Samsun ile Adıyaman Arası Kaç saat sorusunun cevabı yolculuk yaptığınız araca göre değişkenlik gösterir.