Güncel
Giriş Tarihi : 04-07-2021 18:17   Güncelleme : 04-07-2021 18:17

Samsun'da hafta sonu aşı yapılacak noktalar açıkladı

Samsun'da Cumartesi ve Pazar günleri için KoronaVirüs aşı sırası gelenlere belirlenen 16 ayrı noktada aşıları yapılacak.

Samsun'da hafta sonu aşı yapılacak noktalar açıkladı

Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Cumartesi ve Pazar günü aşı sırası gelen vatandaşlara belirlenen 16 ayrı noktada sağlık görevlilerinin randevusuz olarak aşı yapacağını açıkladı.

Samsun ve bazı ilçelerde aşı standlarının oluşturulduğunu söyleyen Vali Zülkif Dağlı, Samsunlulara aşılarını olma çağrısı yaptı.

Samsun İl  Sağlık Müdürlüğü aşı ekiplerinin Cumartesi ve Pazar günleri aşılama çalışmalarını yapacağı 16 ayrı noktayı da açıklayan Vali Zülkif Dağlı, şu bilgileri verdi.

"Atakum ilçemizde Yeşilyurt AVM, Çobanlı İskelesi; Bafra ilçemizde Çelikpark AVM, Organize Sanayi, Pazar Yeri, Canik Lovelet AVM, Millet Bahçesi, Devgros Market, Belediye Meydanı, İlkadım ilçemizde Bulvar AVM, Otogar, Yabancılar Çarşısı, Çarşamba ilçemizde doğu ve batı yakası zabıta binaları, Havza ilçemizde Kevser Parkı ve Yakakent ilçemizde çarşı içi Pazar yeri bölgesinde olmak üzere toplam 16 ayrı sabit aşı noktasında sırası gelen vatandaşlarımızı randevuya gerek olmaksızın, aşılarını yapmak üzere bekliyor olacaklar."