SPOR
Giriş Tarihi : 25-12-2020 15:24   Güncelleme : 25-12-2020 15:24

Samsunspor'da büyük zirve

Koronayı yendikten sonra sağlığına kavuşan Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam görüşmesi sonuçlandı. Yapılan toplantıdan kısa bilgiler veren Sağlam, "Başkanımızla da dün uzun bir toplantımız oldu. Onun da morali iyi. Özellikle kazandığımız son 2 maç hepimizin moralini toparladı. İnşallah gerekli transferler ve gerekli takviyeler yapılacak. Daha güçlü bir Samsunspor olarak ikinci yarıya başlayacağız” diye konuştu.

Samsunspor'da büyük zirve

Yılport Samsunspor'da uzun süredir beklenen Başkan Yüksel Yıldırım ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam görüşmesi dün gerçekleşti. Koronayı yendikten sonra sağlığına kavuşan Başkan Yıldırım ile uzun bir görüşme yapan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, kritik zirveyle ilgili kısa kısa notlar verdi. Sağlam, “Bu ara dönem içerisinde sizlerle paylaşacağımız transfer gelişmelerimiz olacak. Şundan herkes emin olabilir ki ikinci yarıda kadromuza takviyeler edeceğiz. Eksik olan mevkilerimize gerekli transferleri yapacağız. Başkanımızla da dün uzun bir toplantımız oldu. Onun da morali iyi. Özellikle kazandığımız son 2 maç hepimizin moralini toparladı. İnşallah gerekli transferler ve gerekli takviyeler yapılacak" dedi. 

SAKATLARDA SON DURUM 

Takımdaki sakatlığı süren oyuncularımız hakkında da bilgi veren Ertuğrul Sağlam, “Tomane’nin tedavi süreci ülkesi Portekiz’de devam ediyor. Bizden izin alarak gitti ve tedavisi gayet iyi gidiyor. Allah’ın izni ile ikinci yarının başında takımla beraber çalışmalara başlayacak. Ondan sonraki süreçte de inşallah bir aksilik olmazsa Tomane’de yeni transferimiz olarak takıma katılacak. Caner Arıcı da şu anda iyi durumda. Antrenmanlarımızın belli bölümlerine katılıyor. Önümüzdeki haftadan itibaren oda inşallah yüzde 100 olarak takımla birlikte çalışmalara başlayacak. Nadir Çiftçi’nin ise arka adalesinde bir sıkıntı var. Dolayısıyla Nadir’den biz 2 hafta faydalanamayacağız. Allah’a şükür çok büyük bir sorun gözükmüyor. Nadir’de ikinci yarı takımla birlikte çalışmalara başlar” şeklinde konuştu.

Kaynak Meydannet.Com