SPOR
Giriş Tarihi : 20-06-2021 09:41   Güncelleme : 20-06-2021 09:41

Samsunspor'da Erdi Dikmen sesleri

Kırmızı beyazlılar, solak stoper Erdi Dikmen için nabız yokluyor. 1.95’lik boyu ve güçlü fiziğiyle dikkati çeken, sol ayağını kullanan Erdi Dikmen'in Ankaragücü ile sözleşmesi devam ediyor.

Samsunspor'da Erdi Dikmen sesleri

TFF Birinci Ligi'nde mücadele edecek Yılport Samsunspor, altyapısından yetişen yıldız savunma oyuncusu Erdi Dikmen için nabız yokluyor. Kırmızı beyazlı ekibin altyapısından yetişen Erdi Dikmen'i transfer edebilmek için Başkent ekibi Ankarağücü ile temasa geçecek. Yalçın Kılınç ile yollarını ayıran Samsunspor'un sol ayaklı stoper açağını Erdi Dikmen ile gidermenin planlarını yapıyor. 

Başkent ekibiyle 2023'e kadar sözleşmesi bulunan Erdi Dikmen'e Süper Lig takımlarından da taliplerin olduğu biliniyor. 

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın önümüzdeki günlerde Ankaragücü yöneticileriyle bir araya gelerek oyuncunun durumunu konuşacağı iddia edildi. Bu arada kırmızı beyazlı ekipte, özellikle sözleşmesi devam eden yabancı oyuncular Edwin Gyasi ve Plumain'in takımla bağlarını koparmek için alternatif yollar aradığı biliniyor. Yine takımdan gönderilmesi gündemde olan Gökhan Alsan'a ise Manisa FK'nın talip olduğu; rakamların konuşulduğu öğrenildi.