SPOR
Giriş Tarihi : 13-08-2021 21:33   Güncelleme : 13-08-2021 21:33

Samsunspor'dan kimler gidecek?

Teknik direktör Mehmet Altıparmak, hangi oyuncuların gönderileceği konusundaki net kararını Cuma günü (yarın) oynanacak Fatsa Belediyespor karşılaşmasının ardından vereceğini söyledi.

Samsunspor'dan kimler gidecek?

Yılport Samsunspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, hangi oyuncuların gönderileceği konusundaki net kararını yarın (Cuma) oynanacak Fatsa Belediyespor karşılaşmasının ardından vereceğini söyledi. Kafalarında bazı şeylerin netleşmek üzere olduğunu ancak aceleci davranmak istemediklerini sözlerine ekleyen kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Altıparmak konuyla ilgili olarak şunları söyledi; “Kimlerin gideceği ile ilgili açıklamayı yapacağız. Kafamızda bazı şeyler var ama önümüzde bir hazırlık maçı daha var. 

ACELE ETMEYECEĞİZ

Onu da oynadıktan sonra yaptığımız 2 kamp dönemi, şuana kadar yapılanlar, bütün hazırlık maçlarını kapsayan geniş bir rapor olarak yönetimimize sunacağız. Tabiki birileri gidecek, birileri kalacak. Mümkün olduğunca biz burada hak yemeden hakkaniyetle bir şeyler yapmamız gerekiyor. Bunun için de önümüzdeki hafta yönetime bir rapor sunacağız. Bu rapor doğrultusunda tabiki aramızdan ayrılanlar olacak. Bugün itibariyle TFF kadro sayısını 35’e çıkarttı ama biz 28 olarak düşünmüştük, öyle de yapacağız. Ama birkaç kişi de kalabilir. Ama bizim kafamızda 28 kişilik kadro olacak”.