BİYOGRAFİ
Giriş Tarihi : 15-07-2021 00:20   Güncelleme : 15-07-2021 00:20

Şeyma Subaşı kimdir? Hayatı

Şeyma Subaşı kimdir? Hayatı

2 Temmuz 1990 doğumlu bazı kaynaklarda Samsun bazı kaynaklarda İstanbul doğumlu olduğu bilinir. İstanbul Aydın üniversitesinde Moda Tasarım bölümünü bitirdi.16 yaşında bu yana modellik yapıyor.
2008 yılında katıldığı Miss Turkey yarışması ile ün kazandı. Daha sonra Var Mısın Yok Musun yarışmasına katıldı 69 bin TL kazandı ve orada eşi Acun Ilıcalı ile tanıştı 18 Eylül 2017 yılında Fransa'nın Marsilya şehrinde evlendiler.

Şeyma Subaşı Özel Hayatı

Şeyma Subaşı ilk Var Mısın Yok Musun'da tanıştığı Acun Ilıcalı ile evlendi. Kızları Melisa Ilıcalı oldu. Babası Mustafa Subaşı, kız kardeşi Kübra Subaşı, erkek kardeşi Ozan Berk Subaşı' dır. Acun Ilıcalı' dan boşandı. Şuan sevgilisi Muhammed Al Soussi' dır.

Şeyma Subaşı'nın Yaptığı Çalışmalar

Şeyma Subaşı hayatı boyunca bir çok çalışmalar yapmış ve daima işle ilgili olmuştur. Şuan da yaptığı meslek sosyal medya fenomenliğidir.

Şeyma Subaşı'nın yaptığı çalışmalar şöyledir;

16 yaşından itibaren modellik yapmıştır.

Yok Böyle Dans yarışmasında kostüm tasarımcılığı görevi yaptı.

2014 yılında kendi moda markasını kurdu.

İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week'te ilk defilesini yaptı.

2017'de It-Is Ok adında bir aplikasyon kurdu.

2018 yılında eski eşi Acun Ilıcalı ile ortak olarak Bebek' te Healthyish adlı sağlıklı beslenme üzerine kurulu olan kafeyi açtı.

2019 yılının Haziran ayında Sadece Şeyma adlı kitabını çıkardı. Bu kitabı 40 bin adet satıldı.

2019 yılının Ekim ayında YouTube kanalı açmıştır.

2020 yılında Babe adını verdiği giyim markasını kurdu.

Şeyma Subaşı Boyu, Kilosu Ve Yaşı Nedir?
Şeyma Subaşı 1.74 cm boyunda, 50 kilogram ve 31 yaşındadır.

Şeyma Subaşı'nın Mesleği Nedir?
Şeyma Subaşı moda tasarım bölümünü bitirmiş ve bir çok modellik yapmıştır. Fakat şuan da sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ile dikkat çekmiş ve sosyal medya fenomenliği mesleğini yapıyor. YouTube kanalında 157 bin takipçisi Instagram da ise 3.3 milyon takipçisi vardır.

Şeyma Subaşı'nın Kaç Çocuğu Var?
Şeyma Subaşı'nın Acun Ilıcalı ile olan birlikteliği ile beraber sadece bir çocuğu vardır. Bu çiftin 2013 yılında Melisa yıldırım adlı kızları vardır.