SPOR
Giriş Tarihi : 28-06-2021 22:38   Güncelleme : 28-06-2021 22:39

Teknik Direktör Altıparmak; 5 mevkiye transfer istiyor

Yılport Samsunspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak'ın santrfor, sağ bek, stoper, orta saha ve kanat bölgelerine oyuncu alınması yönündeki isteğini kırmızı beyazlı yönetime bildirdiği kaydedildi.

Teknik Direktör  Altıparmak; 5 mevkiye transfer istiyor

Yılport Samsunspor teknik direktörü Mehmet Altıparmak, göreve başlamadan önce yapılan oyuncu transferlerinin kendileri için büyük bir sorun teşkil etmeyeceğini söyledi. Tecrübeli teknik adam, "Alınan oyuncuların her biri kaliteli isimler. Aralarında isim yapmış olanı da, gelecek vadeden olanı da var. Bundan sonrası için buraya bizim istediğimiz oyuncuların dışında kimse giremeyecek" diye konuştu. 

DURUMA GÖRE İKİ SANTRAFOR OLABİLİR

İyi bir çalışma dönemi geçirmek istediklerini ve bunun için gerekli hazırlıkların tamamlanma aşamasında olduğunu ifade eden kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Altıparmak, "Sezon öncesi dönem bizim için çok önemli. Burada kendi oyun sistemimizi futbolcularımıza ezberleteceğiz. Şu anda benim belirlediğim santrfor, sağ bek, stoper, orta saha ve kanat bölgelerine transferler yapacağız. Şu sayıda oyuncu istiyorum diyemem. Oyun sistemimize uygun transferler yapacağız" dedi.