TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 05-05-2021 22:46   Güncelleme : 05-05-2021 22:46

Türkiye’nin öncü kabinet şirketi

Kabinet sektörünü endüstriyel tasarım ile birleştiren Türkiye’nin öncü kabinet şirketi Estap, Soho Slimline ile alışagelmiş kabinet çözümlerinin dışına çıkarak yenilikçi ve teknolojik anlayışını ürünlerine de yansıtıyor.

 Türkiye’nin öncü kabinet şirketi

ESTAP Soho Slimline 19” duvara montaj  kabinetler özellikle ofis ortamları gibi çok daha az U boy gerektiren yatay segmentler için Legrand mühendisleri tarafından özel olarak tasarlanmıştır.Soho slimline kabinleri, ofis tipi kablolama uygulamaları için estetik, işlevsel, dekoratif ve ekonomik bir çözüm sunar. Göze hoş gelen ince yapısı ve kullanıcı dostu tasarımıyla birlikte sağlam ve kompakt bir yapıya sahiptir.  Duvar tipi kullanımda 80 kg kadar çıkarılan taşıma kapasitesiyle tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bir ürün olmuştur. 

Fonksiyonel yapısı ile uygulama alanlarında gerçekleştirilecek network dağıtımında 24 kullanıcıya kadar çalışma kolaylığı sağlamaktadır. Sahip olduğu 140 mm incelik yer sıkıntısını tamamen ortadan kaldırmaktadır. Ön kapak üzerinde bulunan kabinetin içerisini gözlemleyeceğiniz plexi kısım sayesinde daha erişilebilir bir tasarıma sahiptir. Soho Slimline duvar tipi kabinetlerinde ön kapak tam açılabilir ve kilitlenebilir özelliğe sahiptir. 4 farklı şekilde ek aparat gerektirmeden hızlı montaj imkanı sunmaktadır.